Дата: вересень 2022 – березень 2023.

Місце: Дніпро, Україна.

 

ПОМІЖ — це подкаст про культуру під час війни. Медійниця Оля Василець та журналістка Дінара Халілова говорять з українськими культурними діячами та діячками про їхню роботу до та після початку повномасштабної війни, нові проєкти, цілі та те,

якою вони бачать українську ідентичність. Таким чином ми прагнемо осмислити те, якою є роль культури у воєнний час, як вона відповідає на сучасні виклики та впливає на суспільство. 

Через розмови з музикантами, письменниками, митцями, режисерами, архітекторами та іншими діячами культури подкаст ПОМІЖ робить спробу зафіксувати стан невизначеності й транзитності, у якому всі ми зараз перебуваємо, та знайти вектор, у якому надалі може рухатися українське суспільство.

«Важливо, що вже зараз, у часи повномасштабної війни, у нас є змога говорити і робити якісь перші кроки до усвідомлення цього досвіду. Ми намагаємось фіксувати стан країни, регіонів, людей; збирати історії такого, сподіваюся, швидкого, проміжного етапу, змін і трансформацій, поки ще вони свіжі й не забуті. Наш подкаст якраз про це. Різні культурні сфери, досвіди, географія. Різні люди, зібрані в розмовах ПОМІЖ», — розповідає Оля Василець.

 

Подкаст записаний у медіалабораторії Центру сучасної культури у Дніпрі.

Команда проєкту: Оля Василець, Дінара Халілова, Аліна Стаменова, Катерина Скіпочка, Андрій Палаш. Звук: Макс Андрух.

За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Сайт

Spotify

Apple Podcasts

Google Podcasts

НВ Подкасти

Проекти

Протягом останніх 5 років інтенсивної роботи Культура Медіальна створює та керує різноманітними проектами в галузі мистецтва та культури, сфері розвитку громад та міських досліджень, а також у сфері підтримки громадянського суспільства через культуру.