Civic Media Lab

Дата: 2016 – 2017.

Місце: Дніпро.

 

Civic Media Lab трансрегіональна мережа між професіоналами та активістами з країн ЄС та країн колишнього СРСР, спрямована на створення неформального діалогу та стимулювання довгострокового співробітництва між художниками та активістами, зацікавленими у сприянні розвитку громадянського суспільству в Україні та країнах Східного партнерства.

 

Для організаторів CML важливо працювати з новими проблемами та залучати передові кураторські, художні та активістські практики, які створюють концептуальні рамки. У 2016 році основним фокусом CML були громадські простори та мистецькі практики у різних міських умовах, у 2017 році основна увага приділялася альтернативним художнім способам висвітлення соціальних питань та випробуванню нових нехудожніх місць для вільного вираження. У 2016 році теми охоплювали свободу слова, колективну пам’ять і культурну спадщину, заглушення і відсторонення від теми військових конфліктів, права ЛГБТ і фемінізм. Багато проектів стосувалися минулого та його впливу на сьогодення.

 

Учасники: Лена Чен, Ганна Шапіро, Сабіа Кхан, Швейний кооператив ШВЕМИ (Марія Лук’янова, Антоніна Мельник, Ганна Терешкіна), Микола Рідний, Олександр Єльцин, Андреас Ульріх та Арман Тадевосян, Ольга Сосновська, Роман Осмінкін та Анастасія Вепрєва, Міка Мотскобілі.

 

Куратори: Марія Вейц та Штефан Франк.

 

Партнери: depart.one (DS-X.org | depart UG (haftungsbeschränkt) Dresden (Germany) and Kultura Medialna NGO Dnipro, (Ukraine)

 

Website

Відео