Про нас

Хто ми

Команда громадської організації Культура Медіальна складається з професіональних менеджерів культури, кураторів, художників та активістів, що співпрацюють з 2013 року.

На час проведення спільних проектів члени команди вже мали багаторічний особистий досвід організації фестивалів, концертів, виставок та освітніх програм в Україні та за її межами.

Що ми робимо

Протягом останніх 6 років інтенсивної роботи Культура Медіальна створює та керує різноманітними проектами в галузі мистецтва та культури, сфері розвитку громад та міських досліджень, а також у сфері підтримки громадянського суспільства через культуру.

Фокус організації

Діяльність громадської організації присвячена культурному та міському розвитку Центральної та Східної України, зокрема міста Дніпро, з фокусом на сучасному мистецтві, медіа-мистецтві, розвитку громадського простору та міських громад.

Фінансування

Основні члени команди беруть участь у роботі організації на повній або частковій основі, є зареєстрованими приватними підприємцями та отримують гонорари за свою проектну діяльність. Проекти фінансуються за підтримки міжнародних фондів, краудфандингу, муніципальної програми «Культурна столиця» та європейських культурних інституцій.

Основні цілі

Основними цілями наших місцевих та міжнародних проектів є:

- промоція аудіовізуального, діджітал та експериментального мистецтва
- створення та зміцнення міжнародного культурного співробітництва
- підтримка та культурна освіта молоді та місцевої громади
- сприяння соціальним інноваціям
- розвиток творчих практик в міському просторі

Локалізація

Більшість заходів відбувається в місті Дніпро, Україна.