Про нас

Хто ми

Команда громадської організації Культура Медіальна складається з менеджерів культури, кураторів, художників та активістів, що співпрацюють з 2013 року.

На час проведення спільних проєктів члени команди вже мали багаторічний особистий досвід організації фестивалів, концертів, виставок та освітніх програм в Україні та за її межами.

Що ми робимо

Протягом останніх 9 років інтенсивної роботи Культура Медіальна створює та керує різноманітними проєктами в галузі мистецтва та культури, сфері розвитку громад, міських досліджень, підтримки громадянського суспільства через культуру.

Фокус організації

Діяльність громадської організації присвячена культурному та міському розвитку сходу України, зокрема Дніпра, з фокусом на сучасному мистецтві, медіамистецтві, розвитку публічних просторів та міських спільнот.

Фінансування

Культура Медіальна — незалежна та некомерційна громадська організація, що постала з низової ініціативи. Ми маємо змішану модель фінансування, що включає гранти від американських, європейських, національних, місцевих фондів та організацій, а також кошти краудфандингових кампаній чи з продажу квитків на заходи.

За 9 років роботи Культура Медіальна підтримували Український культурний фонд, USAID, Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини, The National Endowment for Democracy, Данський інститут культури, Goethe-Institut, Британська Рада в Україні, програма Креативна Європа, Фонд Відродження, Чеський Центр у Києві та інші.

Основні цілі

Основними цілями наших локальних та міжнародних проєктів є:

- промоція аудіовізуального, діджітал та експериментального мистецтва;
- створення та зміцнення міжнародного культурного співробітництва;
- підтримка розвитку місцевих спільнот та неформальної освіти;
- сприяння соціальним інноваціям;
- розвиток творчих практик в міському просторі.

Локалізація

Більшість заходів відбувається в місті Дніпро, Україна.