Робота і проекти.

Наш проектний досвід бере початок з 2005 року, коли ми організовували перші андеграундні техно-вечірки, комбіновані з танцювальними перформансами та аудіовізуальними інсталяціями.

Потім ми розвивали сцену електронної музики, влаштовуючи фестивалі “Fresh air” та “Electropicnic”, проводили конференцію з електронної музики та медіа-арту “How To Make” або організовували творчу колаборацію, як-от проект A.P.P.I.A. Workshop разом з Trans-Media-Akademie Hellerau (Дрезден).

З того часу ми накопичили великий досвід міжнародного співробітництва і напрацювали потужну мережу контактів в Україні та закордоном.

Культура Медіальна офіційно заснована наприкінці 2013 року, коли ми вирішили піднятися на вищий рівень, посилили команду новими фахівцями і запустили “Конструкцію” – великий фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі.

Протягом першого інтенсивного року діяльності Культура Медіальна сворювала та координувала проекти в мистецтві та культурі, в сфері розвитку комьюніті та урбаністичних досліджень, а також підтримки розвитку громадянського суспільства через культуру.

Ми налагодили стале партнерство з арт-центром “Квартира”, галереєю “АртСвіт”, арт-центром “Я Галерея” та іншими інституціями у Дніпропетровську. Ми підтримуємо співпрацю з Мережею менеджерів культури Фонду Роберта Боша, Польським інститутом в Києві, Гете-Інститутом в Києві, Чеським центром в Києві, Генеральним консульством Німеччини в Дніпропетровську, з фестивалем Cynetart (Дрезден), Посольством Швеції в Україні, Інститутом провокації (Пекін) та активно розширюємо мережу партнерів

Проекти