Art Meetings

Дата: 5 листопада 2016.

Місце: Дніпро. 

 

Art Meetings міжнародний нетворкінг проект для професіоналів експериментальної та електронної музичної сцени Східної та Центральної Європи. 

Ідеєю Art Meetings є створення місця зустрічі платформи, взаємного пізнання і пошуку джерела натхнення для незалежних митців зі Сходу, Заходу та центру Європи. Мультикультурні зустрічі відбуваються щороку в різних країнах Центрально-Східної Європи. Їхньою метою є популяризація незалежної культури та ініціювання міжнародного культурного співробітництва.

Програма Art Meetings складається з живих виступів, семінарів, музичних майстер-класів та воркшопів. Для організації цих заходів запрошуються музиканти, художники, журналісти, менеджери та представники різних культурних установ з Європи та України. Це створює можливості для взаємного натхнення, а також для ініціації артистичної співпраці.

Art Meetings в Дніпрі відбувся 5 листопада 2016 року в галереї-клубі Модуль як партнерський проект, організований спільно Культурою Медіальною та польською фундацією «Eclectica» (Вроцлав).

 

Учасники:

 

– Guido Möbius (DE);

– We will fail (PL);

– Wacław Zimpel (PL);

– T’ien Lai (PL);

– Ksztalt (UA);

– Dunaewsky69 & JbezBO (Intuitive music) (UA).

 

Website

Facebook

Відео