Art Meetings

Art Meetings – міжнародний нетворкінг проект для професіоналів експериментальної та електронної музичної сцени Східної та Центральної Європи.

Ідеєю Art Meetings є створення місця зустрічі – платформи, взаємного пізнання і пошуку джерела натхнення для незалежних митців зі Сходу, Заходу та центру Європи. Мультикультурні зустрічі відбуваються щороку в різних країнах Центрально-Східної Європи. Їх метою є популяризація незалежної культури та ініціювання міжнародного культурного співробітництва.
Програма Art Meetings складається з лайв виступів, семінарів, музичних майстер-класів та воркшопів. Для організації цих заходів запрошуються музиканти, художники, журналісти, менеджери та представники різних культурних установ з Європи та України. Це створює можливості для взаємного натхнення, а також для ініціації артистичної співпраці.

Art Meetings в Дніпрі відбувся 5 листопада 2016 року в галереї-клубі Модуль, як партнерський проект організований спільно Культурою Медіальною та польською фундацією «Eclectica» (Вроцлав)

Учасники:

Guido Möbius (DE)
We will fail (PL)
Wacław Zimpel (PL)
T’ien Lai (PL)
Ksztalt (UA)
Dunaewsky69 & JbezBO (Intuitive music) (UA)

website: www.artmeetings.eu
https://www.facebook.com/artmeetings/