Forum Regionum

Дата: 11 – 22 вересня 2019.

Місце: Дніпро. 

 

Forum Regionum — це 10-денна резиденція для художників, архітекторів, урбаністів, філософів, менеджерів культури, активістів з України, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Молдови, Росії, Білорусі та Німеччини. Реалізовували її організації Kultura Medialna і kitev за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Forum Regionum — проект німецької організації kitev. Вперше резиденція проводилася в 2016 році і концентрувалася на роботі з житловим будинком в одному з районів Оберхаузена. Ідея проекту — ревіталізація занедбаних будівель, вплив на навколишнє середовище постіндустріальних міст через мистецтво, культурні та арт-практики. 

 

У Дніпрі учасники працювали з поки порожньою будівлею майбутнього Центру сучасної культури. Одна з цілей — зробити нову інституцію видимою в міському просторі. Резиденти досліджували місцеві ком’юніті, взаємодіяли з ними в форматах поп-ап акцій та інтервенцій в міському середовищі, працювали з історією міста і згодом реалізовували свої проекти. Результати Forum Regionum презентували у форматі виставки робіт учасників в будівлі майбутнього Центру сучасної культури. 

 

Учасники: Asia Bazdyrieva (UA), Zurab Berozashvili (DE), Dmytro Chepurnyi (UA), Platon Dmitriev (UA), Anna Dobrova (UA), Constanta Dohotaru (MD), Sasha Dolgii (UA), Leyli Gafarova (AZ), Daniil Galkin (UA), Kateryna Iakovlenko (UA), Dmytro Isaev (UA), Nikolay Karabinovych (UA), Karina Kazaryan (RU), Kay Khachatryan (ARM), Tatiana Kochubinska (UA), Yevgenia Molyar (UA), Giorgi Rodionov (GE), Sergey Shabohin (BY), Seda Shekoyan (ARM), Tetiana Zhmurko (UA), Tetiana Zhurii (UA).

 

Facebook