Youth – Active – City

Навчально-практична програма з громадської активності та творчості для молоді

Протягом 2018-2019 року 100 учасниць та учасників пройдуть інтенсивний курс за вектором Творчість–Дія–Розвиток–Комунікація, навчаться переносити ідею в дію, використовувати творчі практики і взаємодіяти з міським середовищем, займуть активну громадську позицію. Успішні українські та зарубіжні експерти ділитимуться практичним досвідом та виключно корисними знаннями.

Змістовно програма направлена на громадську активність, розвиток місцевих спільнот, роботу з міським середовищем, нові медіа, журналістику, творчі та художні практики, кооперацію та співпрацю. А ще важливіше – на контакти і зв’язки, необхідні для активної життєвої позиції у власному місті.

Осінній модуль, вересень-грудень 2018: громадська активність, робота з міським середовищем, критичне мислення, творчість та креативність, самовираження, дизайн-мислення, проектний менеджмент, арт-практики.

Весняний модуль, березень-червень 2019: нові медіа і технології, медіа-грамотність, комунікації в епоху пост-правди, журналістика, документалістика