Youth – Active – City

Дата: вересень-грудень 2018, березень-червень 2019.

Місце: Дніпро.

 

Навчально-практична програма з громадської активності та творчості для молоді. 

 

Протягом 2018-2019 року 100 учасниць та учасників пройшли інтенсивний курс за вектором Творчість–Дія–Розвиток–Комунікація, навчилися переносити ідею в дію, використовувати творчі практики і взаємодіяти з міським середовищем, а також займати активну громадську позицію. Успішні українські та зарубіжні експерти ділилися практичним досвідом та корисними знаннями. Після закінчення модулю учасники програми мали змогу реалізувати власні проєкти, пройти стажування в громадських організаціях та креативних індустріях Дніпра, а також долучитися до освітніх поїздок до інших міст України.

 

Змістовно програма направлена на громадську активність, розвиток місцевих спільнот, роботу з міським середовищем, нові медіа, журналістику, творчі та художні практики, кооперацію та співпрацю. А ще важливіше — на контакти і зв’язки, необхідні для активної життєвої позиції у власному місті.

 

Осінній модуль, вересень-грудень 2018: громадська активність, робота з міським середовищем, критичне мислення, творчість та креативність, самовираження, дизайн-мислення, проектний менеджмент, арт-практики.

 

Весняний модуль, березень-червень 2019: нові медіа і технології, медіа-грамотність, комунікації в епоху пост-правди, журналістика, документалістика.