Спеціальність «Менеджмент соціокультурної діяльності»

Дата: з вересня 2020. 

Місце: Дніпро. 

 

Відділ інновацій та міжнародної співпраці Коледжу культури та мистецтв (ДККіМ, м. Дніпро) працює над розробкою навчальної програми «Менеджмент соціокультурної діяльності». Програма враховуватиме професійні потреби сфери та міжнародні стандарти, включатиме сучасні методики та актуальні знання, стане швидким способом отримати чи підвищити кваліфікацію «менеджера культури» та практикувати нові навички вже на етапі навчання.

 

Створюючи інноваційну програму до спеціальності «Менеджер соціокультурної діяльності», ми б хотіли надати студентам можливість для вивчення актуальних методів управління організаціями та закладами у сфері культури, менеджменту проєктів, само-менеджменту. Для окремого фахівця ми бачимо важливим навчати здатності не тільки зберегти та передати традиційне знання, а й спроможності продукувати нове, аналізувати середовище, знаходитись всередині міжнародних контекстів, створювати концепції та трансформувати їх у проєкти. 

 

Програма має на меті підготувати фахівців із аналітичним мисленням, актуальними поглядами, лідерськими навичками, готовністю виявляти та вирішувати наявні проблеми, а також  здатністю до адаптації у динамічному культурному середовищі. Акцент робиться на розвитку діяльності у галузі сучасної культури, мистецтва, менеджменту та маркетингу в закладах та проєктах соціокультурної сфери. 

 

Ми прагнемо створити адаптовану до сучасності освітню програму, яка дозволить змінити стан локального культурного середовища, сформувати якісну платформу для розвитку освіти та налагодити міжнародні партнерства. Цей процес важливий не лише для Дніпра, але й для всієї України. 

 

Розроблено: Юлія Овчаренко, Ірина Полікарчук, Андрій Палаш, Інна Рудкевич.

 

Facebook

Навчальний посібник