РАЗОМZUSAMMEN

Дата: 3 червня – 1 липня 2022.

Місце: Оберхаузен, Німеччина.

РАЗОМZUSAMMEN — це серія культурних та освітніх подій, які протягом червня 2022 року проходили в Оберхаузені в просторі kitev LEERSTAND. Заходи були об’єднані темами солідарності як способу протистояння спільній загрозі — загарбницькій російській політиці.

В рамках програми проходили публічні обговорення, присвячені деколонізації, мистецькому спротиву, впливу війни на культуру та архітектуру України, а також майбутньому післявоєнному відновленню. Разом з українськими експертами та експертками говорили про те, як змінюється світ навколо та ми разом із ним, а також про те, в якому напрямку рухатись далі. Через покази ігрових, документальних та анімаційних фільмів відкрили для локальної аудиторії сучасний український кінематограф, розглянули його особливості та подискутували про кіно як засіб політичного та мистецького висловлювання.

Важливою метою проєкту РАЗОМZUSAMMEN стало посилення взаємодії між місцевими та українцями, які вимушені були виїхати до Німеччини через війну. Розуміючи важливість зв’язків між спільнотами, ми підготували події, які стали можливістю знайти однодумців та поспілкуватися з іншими людьми: майстер-класи, спільні приготування їжі та вечері.

Проєкт створений у співпраці Kultura Medialna, Центру сучасної культури у Дніпрі та kitev. За підтримки Bundesregierung für Kultur und Medien, Bundesverbandes Soziokultur, NEUSTART KULTUR. 

Сайт