Divided Together – багатопрофільний міждисциплінарний проект, розроблений в партнерстві між Theatlabor / International Laboratory Ensemble (Німеччина), CONFIGURE // DISFIGURE (Великобританія) та Культура Медіальна. Проект включає в себе 360° відеоінсталяцію, яка об’єднує 180° види з двох міст Дніпра та Донецька на єдиний віртуальний простір, а також спільній перформанс акторів з обох сторін – окупованого Донецька та Дніпра заснований на особистих історіях.

Divided Together ставить за мету помістити глядача між двома світами у одній країні. Міста Дніпро та Донецьк в Україні – настільки близькі та схожі, але розділені фронтом. Перформанс передбачає сприймання політичних та культурних розбіжностей, які є результатом виникнення тупикового конфлікту, який триває вже 4 роки.

Проміжний етап проекту був представлений на фестивалі Конструкція в 2018 році, де виконавців з Дніпра реагували на записаний перфоманс своїх донецьких колег, знаходячи точки дотику у їхніх оповіданнях і поєднуючи із загальними людськими темами. Обидва перформанси згодом будуть об’єднані у 360° віртуальний простір.

Перформанс