Дата: 2018.
Місце: Дніпро. 

 

Divided Together — багатопрофільний міждисциплінарний проект, розроблений в партнерстві між Theatlabor / International Laboratory Ensemble (Німеччина), CONFIGURE // DISFIGURE (Великобританія) та Культура Медіальна. Проект включає в себе 360° відеоінсталяцію, яка об’єднує 180° види з двох міст Дніпра та Донецька на єдиний віртуальний простір, а також спільний перформанс акторів, заснований на особистих історіях з обох сторін — окупованого Донецька та Дніпра. 

 

Divided Together ставить за мету розташувати глядача між двома світами у одній країні. Міста Дніпро та Донецьк в Україні — близькі та схожі, але розділені фронтом. Перформанс передбачає сприймання політичних та культурних розбіжностей, які є результатом виникнення конфлікту, який триває вже 4 роки. 

 

Проміжний етап проекту був представлений на фестивалі Конструкція в 2018 році, де виконавці з Дніпра реагували на записаний перфоманс своїх донецьких колег, знаходячи точки дотику у їхніх оповіданнях і поєднуючи із загальними людськими темами. Обидва перформанси будуть об’єднані у 360° віртуальний простір.

Перформанс