Київський Діалог

Київський Діалог – німецько-українська платформа для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяє демократичному розвитку України. Київський Діалог був започаткований у 2005 році відразу після “Помаранчевої Революції”. З 2014 року у партнерстві з Міжнародним фондом “Відродження” були відкриті представництва в Харкові, Одесі, Дніпрі та Черкасах, де відбулася низка публічних дискусій на суспільно важливі теми. Управління Київським Діалогом здійснюється в Берліні та Києві.

2014-2016 року «Культура Медіальна» виступала регіональним партнером платформи в м. Дніпро, координували проект Зоя Красовська та Юлія Овчаренко. В Дніпрі платформа провела понад 20 заходів дискусійного характеру (подіумних дискусій, круглих столів, презентацій) за участю українських та зарубіжних експертів.
В 2017-2019 роках вісім представництв працювали в Дніпрі, Черкасах, Харкові, Слов’янську, Маріуполі, Миколаєві, Одесі та Львові. Проект поширився на малі міста цих областей. Координатором в Дніпропетровському регіоні працювала Юлія Овчаренко вже незалежно від ГО «Культура Медіальна».

Проект підтримував активних місцевих жителів контактами, методичними знаннями, досвідом українських та європейських експертів, щоб громадяни могли повноцінно брати участь у місцевій демократії.

В межах нового періоду активні громадяни навчалися змінювати публічні простори, самостійно брати участь у процесах прийняття рішень та розвивати свої міста. Також працював конкурс малих грантів на реалізацію власних ідей з розвитку міста. Мета конкурсів – сприяти соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.

Фінансування: Міністерство закордонних справ ФРН
Координаторка регіонального офіса в Дніпрі – Юлія Овчаренко
website: https://www.kyiv-dialogue.org/