A.P.P.I.A

A.P.P.I.A.-Workshop Dnipropetrovsk – розробка та дослідження інтерактивного звукового простору

A.P.P.I.A – audio::::presence::::performance::::immersive:::art_lab

A.P.P.I.A.-воркшопи – це експериментальні простори та лабораторії, в яких музиканти, медіа-артисти та перформери зможуть розробляти інтерактивні звукові інсталяції, використовуючи систему відстеження руху EyeCon Фрідера Вайсса (http://eyecon.palindrome.de).

На воркшопі в Дніпрі, який відбувся в лютому 2012 року, фахівці з саунд- та медіа-арту, а також суміжних дисциплін навчалися базовим принципам створення віртуальних просторів.

A.P.P.I.A.-воркшоп вели експерти Trans-Media-Akademie Hellerau Маттіас Хертіг (DS-X.org) (вступ до технології Camera-Motion-Sensing), Якоб Корн (Uncanny Valley) (підтримка у сфері дизайну композиції, цифрової обробки звуку, інтерактивного аудіо-процессингу) та Йоханна Рогган (TanzNetzDresden) (перформанс, танець і техніка руху).

Основне обладнання та програмне забезпечення надали TMA Hellerau і арт-центр «Квартира».

A.P.P.I.A. Workshop Dnipropetrovsk – це проект у партнерстві арт-центру «Квартира», Дніпропетровськ [http://artkvartira.dp.ua] і Trans-Media-Akademie Hellerau, Дрезден [http://t-m-a.de] в рамках проекту «Тандем. Культурна кооперація Україна-ЄС-Молдова».

Партнеры: Nexsound, Deeplimit, ~taqueOT, DKK Deutscher KulturKlub, Kvitnu

http://www.ecflabs.org/content/tandem/appia-workshop