Kultura Medialna | Річний звіт ГО «КУЛЬТУРА МЕДІАЛЬНА»
21713
single,single-post,postid-21713,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.3,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Річний звіт ГО «КУЛЬТУРА МЕДІАЛЬНА»

Річний звіт ГО «КУЛЬТУРА МЕДІАЛЬНА»

Річний звіт громадської організації «КУЛЬТУРА МЕДІАЛЬНА»

2016 РІК

ПРОЕКТИ, реалізовані за 2016 рік

28 травня – 6 червня 2016

Фестиваль «Конструкція. Аудіовізуальне мистецтво та нові медіа в просторі міста». Проект привертає увагу до суспільно значущих місць м. Дніпро: історичної архітектури, закладів культури, громадських просторів, більшість з яких занедбані, забуті або неактивні. За допомогою сучасного мистецтва проект демонструє альтернативні підходи до роботи цих просторів, залучає громаду до інтерактивної взаємодії з ними та розкриває їх потенціал. Участь закордонних митців у фестивалі забезпечує міжкультурний діалог та міжнародний обмін.

Фінансування: щороку фестиваль організаційно підтримують партнерські культурні інституції Німеччини, Чехії, Польщі, Франції, Швеції, Литви, Австрії та ін.

Серпень 2016

Проект «Благодійний Garage Sale». Благодійний розпродаж речей, що були у вжитку, виручені кошти з якого йшли на допомогу людям, постраждалим від військового конфлікту на Сході України. Об’єднав активну громаду з мінімум 500 осіб та став привабливим видом сімейного дозвілля.

Благодійний проект.

Січень-жовтень 2016

Проект «Київський діалог/Kiewer Gespräche». Міжнародна дискусійна платформа для розвитку громадянського суспільства – представництво у Дніпропетровській області. Протягом двох років щомісяця відбувалися зустрічі з громадськими діячами, політиками, науковцями з усієї України та закордону задля обговорення та вирішення гострих соціальних проблем та реформ в Україні.

Фінансування: 14 580,00 євро від МЗС Німеччини.

28 травня-12 червня 2016

Мультимедійна виставка «Без Місця» про досвід внутрішніх переселенців у пошуках нового дому. Складається з просторової інсталяції “Зал прибуття”, 6 документальних відео-інтерв’ю “Транзитна зона” та мультимедійної інсталяції “Зал очікування”. Виставлявся моно-проектом у червні 2016 на Південному залізничному вокзалі в м. Дніпро то в рамках групової виставки “Як тебе звати?” у грудні 2016 в Мистецькому арсеналі в м. Київ.

Фінансування:

27 000 дол. США від USAID/UCBI (розробка проекту та виставка в м. Дніпро)

8 200 грн від програми “Містки громадської активності”/”національні обміни”, що фінансується ЄС та NED

1 квітня 2014-15 травня 2017

Проект «Культурні ландшафти Дніпропетровська». Комплексна програма з переосмислення та трансформації пост-радянського культурного надбання в м. Дніпро та Дніпропетровській області.

Фінансування: 8050 Євро від ALDA за програмою CHOICE – CULTURAL HERITAGE: OPPORTUNITY FOR IMPROVING CIVIC ENGAGEMENT

4-10 липня

Civic Media Lab – міжнародна платформа для мистецького діалогу та нових медіа, мистецькі резиденції та виставка медіа-арту «Error».

Партнерський проект.

8 жовтня

«Post-Construction» концерт Фелікса Кубіна та творчої групи в Дніпровській філармонії ім. Когана.

Фінансування: 10800,00 грн від Генерального консульства Німеччини в Донецьку (офіс у м.Дніпро)

29 жовтня-6 листопада

Мультимедійна виставка «ДК – Палац культури» та 19-20 листопада міні-конференція «ДК»

Фінансування: 136 000,00 грн від програми «Культурна столиця»

5 листопада

Міжнародний проект мистецького діалогу між музикантами «Art Meetings».

Партнерський проект.

10-13 листопада

Міжнародна літературна зустріч «Міст з паперу».

Партнерський проект.